Namıkkemal mah. Talatpaşa cad. Bayramlar apt. no:15/17 K:1 D:6 ÜMRANİYE

02164817792

Hakkımızda


1993 yılından buyana; Yurtiçinde ve yurtdışıda her türlü sanayi tesisi, konut, otel, turistik tesis, resmi bina, köprü inşaatı, uluslararası inşaat işleri, tesisat,

montaj ile mimarlık, mühendislik, onarım işlerini müteahitlik sıfatıyla yapmak ve gerektiğinde bu tesisleri işleterek teslim etmek. 

Her türlü beton, betonarme, çelik konstrüksiyon elamanları imal etmek.

Münferiden veya siteler halinde toplu konut inşa etmek.

Özel sektör ve devlet sektörü taleplerine göre veya satışa arz edilmek üzere prefabrik konut, sanai tesisi imal etmek, montajını yapmak.

Konut yapımı ve şirket yatırımları için gerekli arazi arsa satın almak parsellemek gerektiğinde satmak.

İnşaat sektörünün ihtiyacı olan hammadde yardımcı malzeme mamül malzemelerinin imalini ihracatını ithalini ve dahili ticaretini yapmak.

Her türlü ahşap ürünlerin alım satımını yapmak.

Deniz ve hava dahil olmak üzere her türlü kara nakil vasıtası satın almak bunlarla ilgili tamir atölyeleri kurmak.

Motorlu kara nakil otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet, binek oto satın almak, kiralamak, mevcut araçları kiraya vermek veya bunları işletmek.

 

Kalite Politikamız

 

Ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde ve yaşam alanları inşa ederken çevreye duyarlı bir şirket olarak;

 • Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak.
 • Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak.
 • Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak.
 • Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek.
 • Her seviyede eğitimli insan kalitesine verdiği önemle çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak.
 •  
 • Çevre Politikamız
 •  
 • Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standarlarını uygulamak.
 • Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak.
 • Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.
 •  

Biz Zirekoğlu Şirketler Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat, turizm ve enerji projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz.

Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz.

Biz, Zirekoğlu Şirketler Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz.

Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

Doğup büyüdüğümüz memleketimizi, doğamızı ve insanımızın hayatına değer katmak için kurduğumuz Kiğı İşadamları Derneğimiz KİSİAD kurucu başkanlığı görevlerinde bulunan 
Zirekoğlu İnşaat Ltd. Şti. Sahibi İbrahim Zirekoğlu, evli ve 3 çocuk babasıdır.