Erenler Mahallesi Uluyol Caddesi No: 1 Erenler / Sakarya

02642760665

 

Umarsan Karavan, insanların maceracı tutkularına dokunarak, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri karavanlar üretmek misyonuyla kurulmuştur.

 

Umarsan Karavan, uzun yıllara dayanan ARGE yatırımlarıyla, tamamı yerli üretim olarak tasarlanmış, kullanıcılarına kaliteden taviz vermeden, ekonomik satına alma avantajları sunarak tüm üretimlerini gerçekleştirmiştir.

 

Monoblok (tek parçadan) özel tasarım ve kalıp kullanılarak, iç ve dış cephenin tamamen fiber glass malzemeden üretilmesi, sektörde büyük yenilik sağlayarak iç ve dış pazarda büyük talep görmesini sağlamıştır.

Uluslararası pazarda yerli bir markayı yüksek taleplerle öne çıkarabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Üretimlerimizde yüksek kaliteli ürün kullanımı, yeni nesil teknoloji yatırımlarıyla birleştirilerek, kullanıcılarına keyifli deneyimler sunan avantajlara sahibiz.

Tasarım, uygulama ve üretim aşamalarında uzun yıllar sektörel deneyime sahip insan kaynağıyla çalışıyoruz. İşini seven ve sürekli eğitimlerle kendisini güncelleyen dinamik bir kadroya sahibiz.

 

‘’Hayal edebildiğin değil gidebildiğin kadar özgürsün’’ mottosuyla, bizler gibi karavan tutkunu tüm kullanıcılarımıza, hayal edebildiklerinin ötesine gidebilecekleri, konforlu ve mutlu yolculuklar için üretmeye devam ediyoruz.

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

Erenler Mahallesi Uluyol Caddesi No: 1 Erenler / Sakarya

TEL: 0(264) 276 06 65

MAİL:  info@umarsankaravan.com

WEB: https://www.umarsankaravan.com/

Umarsan Karavan

Yerli Karavan 🇹🇷
☎️(264) 276 06 65
📞(532) 431 36 67
📞(537) 663 51 18
📍 Sakarya / TURKIYE
info@umarsankaravan.com