Keresteciler Sit. Meşe Sk. No: 2/C Merter / Güngören / İSTANBUL

902126379275

 

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Güncel Kumaşçılık 2008 yılından günümüze kadar yıllar içerisinde farklılık göstererek ürün çeşitlerini genişletip daima kalite ve prensipli çalışmayı ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir.

Güncel Kumaşçılık olarak geniş makine parkurumuz ve ileri teknoloji üretim ile tamamen kendi bünyemizde ürünlerimizin imalatını tamamlıyoruz.

Müşteri odaklılığı tüm çalışmalarımıza yayarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak beklentilerini önceden tahmin ederek beklenen kaliteyi yerinde müdahale ile çözüm üretiyoruz.

Güncel Kumaşçılık 2008 yılından günümüze kadar yıllar içerisinde farklılık göstererek ürün çeşitlerini genişletip daima kalite ve prensipli çalışmayı ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. Güncel Kumaşçılık olarak geniş makine parkurumuz ve ileri teknoloji üretim ile tamamen kendi bünyemizde ürünlerimizin imalatını tamamlıyoruz.

Müşteri odaklılığı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

MİSYON VE MİSYONUMUZ

  Firma bünyesinde çalışan özgün bakış açısına sahip ekibiyle ürünlerinde kalite ve uyumluluktan ödün vermeyip, her detayda farklılıklara imza atan felsefesini ilke edinerek oluşturduğu yenilikleri ile müşterisinin karşısına çıkmaktadır.

- Sektördeki yerini daha yüksek seviyeye taşımak,

- Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirecek müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,

- Her geçen gün yeni ürün grubu eklemek ve bu doğrultuda imalatçı beklentilerini en üst düzeye taşımak,

- Yurtiçi ve yurtdışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ilke edinmek,

- Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve geniş ürün yelpazemiz ile üretici beklentilerini en üst düzeye taşımak.

 

Çalıştığımız Ürünler

-Tericoton
-Şamre
-Oxford
-Dacron
-Viscon
-Vual
-Spor Likra
-Pamuk polyester
-Viscon polyester
-Flam keten
-Ketene keten

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Keresteciler Sit. Meşe Sk. No: 2/C Merter / Güngören / İSTANBUL

Tel+90 (212) 637 92 74

Fax: +90 (212) 637 92 75

Gsm: +90 (533) 029 96 74 

E-mailgnclkumas@hotmail.com