Yenişehir Mah. Osmanlı Bulv. Ayport Residence A Blok 2/11 Pendik / İSTANBUL

902164196475

BİNYAPI İNŞAAT,NAK. SAN.TİC.LTD.ŞTİ

NEDEN BİNYAPI İNŞAAT?

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren BİNYAPI İnşaat girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2007 yılında kurulmuştur.

İnşaat sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede nakliye, hazır beton ve beton üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Binyapı, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve alt yapı işlerinden anahtar teslimi, hazır beton üretim tesislerinden yol inşaatlarına kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Binyapı, inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

BİNYAPI İnşaat, yatırım yapacağı proje alanlarında tercihini ‘gelişmekte olan bölgeler’den yana kullanır.

Böylece, projeye yatırım yapan müşterilerinin proje süreci boyunca bölgenin değer kazanması ile orantılı bir şekilde yatırımlarının kazanca dönüşmesini de sağlar.

BİNYAPI İnşaat, projelerine yatırım yapan müşterilerinin yatırım sonrası sosyal ve çevresel beklentilerinin korunması için yatırımlarını geniş bir zaman dilimi içerisinde ve değer beklentisini koruyacak biçimde tasarlayarak müşterilerine sunar.

YENİLİKLERE AÇIK VE BİZ OLMAKTAN YANAYIZ

BİNYAPI İnşaat yenilikçi yapısını merak ve değişime inanmakla canlı tutar. Bu anlayış içerisinde, bir tarafta profesyonelliğe sıkı sıkıya bağlıyken, diğer tarafta değişime uygun fikirleri besleyecek bir çalışma ortamı ve iş süreci yönetimi anlayışını sürekli kılmaya çalışır. BİNYAPI İnşaat büyüme ile “bir aradalığı” eş anlamlı değerler olarak kabul eder.

Bu değerlerin özüne zarar vermesi muhtemel uygulamaları çalışma ortamından uzak tutmaya azami gayret gösterir.

Şirketin kurumsal kültürünü besleyen “biz” bilincinin gereği olarak çalışanlarının ağır prim sistemleri ve katı yönetim anlayışları altında ezilmemesi adına bu türden baskıcı ve birlikteliği bozan uygulamaların karşısında dururken, aynı zamanda bu tür uygulamalara karşı gerekli hassasiyeti her zaman gözetir.

MİSYONUMUZ:

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

VİZYONUMUZ:

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı inşaat sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, inşaat sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız;

 • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
 • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmasını,
 • İş süreçlerinin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesini,
 • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesini,
 • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetleri Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, İnşaat sektöründe kalite açısından öncülüğü örnek bir kuruluş olmak için tüm gücüyle çalışmayı TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için, tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır.

 • Çevre ile ilgili tüm yasal gereklilikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak, sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.
 • Üretim yatırımlarında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.
 • Tüm atıklarımızı minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek, mümkün olduğunca geri kazanmayı, geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmeyi, ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak.
 • Çalışanlarımıza, tedarikçi ve taşeronlarımıza çevre ile ilgili eğitimler vererek onları çevre konusunda bilinçlendirmek.
 • Çevresel performansımızın artması yönünde çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.
 • Bu amaç ve hedeflere ulaşmak için periyodik olarak gözden geçirmeleri taahhüt eder.

 

REFERANS LİSTEMİZ

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SAKARYA SU VE KANALİZASYON İDARESİ SASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İLLER BANKASI A.Ş.

 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANADOLU YAKASI YOL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL GAZ DAĞITIM SAN. VE TİC. A.Ş. (İGDAŞ)

İZMİT GAZ DAĞITIM VE SANAYİ A.Ş. (İZGAZ)

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ E.S.K.İ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TESKİ)

PENDİK BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

SARIVELİLER KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ

KOLİN İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.

ZORLU ENERJİ

 LİMAK HOLDİNG

KALYON HOLDİNG

CENGİZ HOLDİNG

 

KALİTE BELGELERİMİZ VE FİRMAMIZLA İLGİLİ TÜM DETAYLAR İÇİN WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

https://www.binyapiinsaat.com.tr/kalite-belgelerimiz

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yenişehir Mah. Osmanlı Bulv.
Ayport Residence A Blok 2/11
Pendik / İSTANBUL

 +90 (216) 419 64 75

 +90 (216) 419 64 75

 Pzt. – Cts.: 09:00 – 18:00

 bilgi@binyapiinsaat.com.tr

BASINDA BİZ BÖLÜMÜNDE Business Channel Türk Tv'yi izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bNEc0RoRY2I