Yukarı Dudullu Mah. Ekin San. Sit. Alınteri Sok. C Blok No:72 ÜMRANİYE / İSTANBUL

02164206969

Hakkımızda

Dünya genelindeki, tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, uzun yıllardır benimsediği kalite anlayışı doğrultusunda,

sektöründe seçkin ve saygın bir yer edinmiş olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Firmamız; Siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde, kendini teknolojinin gerektirdiği tüm koşullarda geliştirmeye etmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana amacımız müşteri memnuniyeti çerçevesinde dürüst, ilkeli, saygılı ve geleceğe yönelik uygulamalarda bulunmak.

Firmamızın kurucusu ve Daimi başkanı HASAN BARLAŞÇEKİ inşaat ve cephe sektörüne emek vermiş ve sektörün daimi takipçilerinden olmuştur.

BARLAS CEPHE SİSTEMLERİ firmasını kurarak memleketin her bir köşesine hizmet vermek için çabalamıştır.

 

Firmamız saygın kuruluşlara ve kişilere yüzlerce iş yaparak gelişimine ve büyümeye devam etmiştir.

Firmamız, memleketimiz adına doğaya ve insana saygılı bir şekilde ülkemizin öz kaynakları ile yine ülkemize hizmet etmekten onur duymaktadır.

Misyonumuz

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri gelişen teknoloji ile birlikte sürekli artırmak.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde kaliteden hiçbir ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye’de ve dünyada en iyisi olmak, örnek şirket olmak.

Uygulamalarımızda müşterilerimizin isteklerini karşılayacak yeni ürünler geliştirmek, üretmek, müşterilerimizin hizmetine sunabilmek, temel felsefemiz ve hedefimizdir.